Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Version
jv: Versi

en: Name
jv: Jeneng

en: The settings have not been saved because of the errors.
jv: Pengaturan iki durung disimpen sebab ésih ana kesalahané.
