Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Version
kk: Нұсқа

en: Name
kk: Аты

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.
