Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Version
km: កំណែ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: The settings have not been saved because of the errors.
km: ការកំណត់​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុកទេ ព្រោះមាន​កំហុស ។
