Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು
