Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو
