Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.
