Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.
