Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम
