Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Version
nl: Versie

en: Name
nl: Naam

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.
