Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn
