Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Name
oc: Nom

en: The settings have not been saved because of the errors.
oc: Los paramètres son pas estats enregistrats a causa d'errors.
