Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: Version
os: Верси

en: Name
os: Ном
