Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Whitelist
pl: Biała lista
