Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Description
pt: Descrição

en: Administration
pt: Administração

en: Version
pt: Versão

en: Name
pt: Nome

en: The settings have not been saved because of the errors.
pt: As configurações não puderam ser salvas por causa dos erros.
