Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Description
ru: Описание

en: Administration
ru: Администрирование

en: Version
ru: Версия

en: Name
ru: Название

en: The settings have not been saved because of the errors.
ru: Настройки не были сохранены из-за возникших ошибок.

en: Whitelist
ru: Белый список
