Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: The settings have not been saved because of the errors.
sq: Rregullimet nuk u ruajtën për shkak të gabimeve.
