Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: The settings have not been saved because of the errors.
ta: பிழைகள் காரணமாக தளத்தின் அமைவுகள் சேமிக்கப்படவில்லை.
