Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Description
tr: Açıklama

en: Administration
tr: Yönetim

en: Version
tr: Sürüm

en: Name
tr: İsim

en: The settings have not been saved because of the errors.
tr: Hatalardan dolayı ayarlar kaydedilemedi.
