Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Version
uk: Версія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: Whitelist
uk: Білий список
