Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: Version
vi: Phiên bản

en: Name
vi: Tên

en: The settings have not been saved because of the errors.
vi: Các thiết lập không lưu được vì lỗi.
