Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: The settings have not been saved because of the errors.
am: በስህተት የተነሳ ቅንብሮቹ አልተቀመጡም።
