Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: إدارة

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.
