Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad
