Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.
