Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Description
de: Beschreibung

en: Administration
de: Verwaltung

en: The settings have not been saved because of the errors.
de: Die Einstellungen konnten aufgrund eines Fehlers nicht gespeichert werden.

en: Whitelist
de: Positivliste
