Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Description
hi: उल्लेख

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Version
hi: संस्करण

en: Name
hi: नाम

en: The settings have not been saved because of the errors.
hi: त्रुटियों के कारण सेटिंग्स सहेजी नहीं गई हैं।
