Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն
