Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Administration
id: Administrasi

en: Version
id: Versi

en: Name
id: Nama

en: The settings have not been saved because of the errors.
id: Pengaturan ini belum disimpan karena memiliki kesalahan.
