Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Version
it: Versione

en: Name
it: Nome

en: The settings have not been saved because of the errors.
it: Le impostazioni non sono state salvate a causa di alcuni errori rilevati.
