Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი
