Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Name
mr: नाव
