Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Version
ro: Versiune

en: Name
ro: Nume

en: The settings have not been saved because of the errors.
ro: Opţiunile nu au fost salvate din cauza erorilor.
