Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Version
sk: Verzia

en: Name
sk: Názov

en: The settings have not been saved because of the errors.
sk: Nastavenie nebolo uložené kvôli chybám.
