Module Whitelist (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Version
ur: ورژن

en: Name
ur: نام
