ModuleInfo (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Type
pt: Tipo

en: Back
pt: Voltar

en: Modules
pt: Módulos

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: Updates
pt: Atualizações

en: Schema
pt: Esquema

en: Form
pt: Formulário
