ModuleInfo (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Back
af: Terug

en: All
af: Alle

en: Permissions
af: Regte

en: 1 month
af: 1 maand
