ModuleInfo (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Permissions
am: ፈቃዶች
