ModuleInfo (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Modules
ast: Preseos

en: All
ast: Too

en: Permissions
ast: Permisos
