ModuleInfo (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: All
bo: ཡོངས

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: Form
bo: རེའུ་མིག
