ModuleInfo (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Back
cs: Zpět

en: Modules
cs: Moduly

en: All
cs: Vše

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Template
cs: Šablona

en: Schema
cs: Schéma

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Form
cs: Formulář
