ModuleInfo (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: Modules
cy: Modiwlau

en: All
cy: I gyd

en: Permissions
cy: Hawliau
