ModuleInfo (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Development
da: Udvikling

en: Back
da: Tilbage

en: Modules
da: Moduler

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Updates
da: Opdateringer

en: All
da: Alle

en: Template
da: Skabelon

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Form
da: Formular
