ModuleInfo (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Back
et: Tagasi

en: Modules
et: Moodulid

en: Updates
et: Uuendused

en: All
et: Kõik

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Template
et: Mall

en: Schema
et: Skeem

en: Permissions
et: Õigused

en: 1 month
et: 1 kuu

en: Form
et: Vorm
