ModuleInfo (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Development
hi: उद्विकास

en: Type
hi: प्रकार

en: Back
hi: वापस

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: All
hi: सभी

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Template
hi: फर्मा

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ
