ModuleInfo (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Back
hu: Vissza

en: Modules
hu: Modulok

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Updates
hu: Frissítések

en: All
hu: Mind

en: 1 year
hu: 1 év

en: Template
hu: Sablon

en: Schema
hu: Séma

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Form
hu: Űrlap
