ModuleInfo (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Development
it: Sviluppo

en: Type
it: Tipo

en: Back
it: Indietro

en: Modules
it: Moduli

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: All
it: Tutti

en: Permissions
it: Permessi
