ModuleInfo (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: Modules
kk: Модульдер

en: All
kk: Барлық

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Permissions
kk: Құқықтары
