ModuleInfo (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: All
ku: هەموو

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان
