ModuleInfo (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Back
lt: Atgal

en: Modules
lt: Moduliai

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: All
lt: Visi

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Template
lt: Šablonas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Form
lt: Forma
