ModuleInfo (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Back
mr: मागे

en: All
mr: सर्व

en: 1 year
mr: १ वर्ष
